تلفن تماس : 22376980-021

خدمات تخصصی مشاوره آسانسور

هدف اصلی از بکارگیری یک مشاور ، کنار گذاشتن بخشی از کار ، برای آن مشتری یا سرمایه گذار و یا طراح است که در آن بخش به اندازه کافی دارای دانش و تجربه لازم نمی باشد و نیاز به متخصص در آن زمینه را دارد . مشاوران  خریداران و سرمایه گذاران همیشه یک قدم جلوتر می توانند به سوالات پیش رو و اشکالاتی که ممکن است در حین کار بوجود آید با استفاده از تجربه و تخصص خود پاسخ دهند.
با توجه به اینکه آسانسور به خودی خود دارای انواع بسیاری از لحاظ سرعت،ظرفیت و تعداد درب است این توضیحات میتواند تا حد زیادی پاسخ گوی مشترییان باشد.در جهت جلوگیری از هدر رفت زمان و هزینه زیاد طراحی سازندگان باید در خرید آسانسور موارد فوق را رعایت کند.

همان طور که می دانید طراحی و نصب آسانسور باید مطابق استانداردهای نصب آسانسور انجام شود.باید توجه داشت که قبل از خرید آسانسور حتما باید فضای مناسب برای حرکت آسانسور در نظر گرفت که متاسفانه در بسیاری از ساختمان ها رعایت این اصول رعایت و کارشناسی نمی شود و مشکلات زیادی ایجاد می کند.برای انتخاب دقیق قطعات آسانسور برای ساختمان و طراحی به یکی از مهمترین عامل یعنی سرعت باید توجه کرد.زیرا هرچه تعداد طبقات یک ساختمان بیشتر باشد باید سرعت آسانسور هم تغییر کند.سرعت آسانسور و کیفیت قطعات در ساختمان های تجاری،اداری و مسکونی متفاوت است.

بخشی از دلایل نیاز به مشورت با متخصصان شركت بهسازان توسعه آرمان عبارتند از :

۱-داشتن تخصص و دانش فنی مطابق با استانداردهای روز.
۲-داشتن تجربه در نصب انواع آسانسور با بیش از ۲۰ سال .
۳-نوآوری همگام با تغییرات جهانی .
۴-نماینده رسمی کمپانی DOPPLER
5-منافع و مصلحت سرمایه گذاران با توجه به نیاز موقعیتی و اقتصادی