تلفن تماس : 22376980-021

نوسازی آسانسور (یا مدرن سازی آسانسور) :


DOPPLER
برنامه نوسازی آسانسور را  به گونه ای برای شما طراحی می کند که مطابق با ویژگی های مشخصه ساختمان شما باشد. ReNaissance رویکرد سفارشی ما برای ارائه آسانسور ایمن و قابل اطمینان به شما ، به حداقل رساندن مصرف انرژی ، کاهش هزینه ها ،کاهش نیاز به تعمیرات می باشد.

۱۰ نشانه که زمان نوسازی آسانسور است!

چرا DOPPLER ReNaissance؟

بهره وری انرژی (Energy Efficiency) :

نوسازی شما را قادر می سازد تا مصرف انرژی را کاهش داده و هزینه های برق را کاهش دهید. ما تمرکز زیادی بر روی حداکثر صرفه جویی در هزینه های برق را به حداکثر رساندن بازده داریم. +RECO ( سیستم نوآورانه بازیابی انرژی ما)  اثبات تعهد ما برای استفاده از یک رویکرد سبزتر به هر آنچه که ما طراحی و تولید می کنیم ، است.

سفارشی سازی (Customization):

DOPPLER ReNaissance رویکردی متناسب با هر نیاز است. انعطاف پذیری یکی از مزیت های رقابتی ماست ، بنابراین ما قادر به ارائه پیشنهادات مدرن سازی به هر ساختمانی در جهان هستیم.

پیشرفته ترین فناوری (State-of-the-Art Technology )

نوسازی تضمین می کند که ساختمان شما همچنان جذاب و رقابتی باشد. ما در هر مرحله از مراحل به روزرسانی از آخرین فن آوری استفاده می کنیم تا بهترین مزایا را برای بالابر شما فراهم کنیم.

گواهینامه ها (Certificates)

مطابقت با استانداردهای جدید اتحادیه اروپا چالش بزرگی برای آسانسورهای قدیمی است. ReNaissance آسانسور شما را با آخرین استانداردهای روز اروپا به حداکثر ایمنی می رساند.

ارزش پول ( Value for Money)

مدرن سازی آسانترین راه برای به روزرسانی آسانسور شما با جلوگیری از سرمایه گذاری های کلان است. DOPPLER با یافتن بهترین راه حل ممکن ، تمام نیازها را مطابق با بودجه شما پوشش می دهد.