تلفن تماس : 22376980-021

 

بهسازان توسعه آرمان (گروه مهندسی بتا)

 

شرکت دانش بنیان بهسازان توسعه آرمان (گروه مهندسی بتا)  در سال ۱۳۸۱ تأسیس و در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و صنعت ساختمان مشغول به فعالیت می باشد که در طی سالهای فعالیت، اجرای انواع پوشش‎های محافظتی شامل پوشش مقاوم به حریق، اسید پروفینگ و واترپروفینگ با همکاری کمپانی‎های برتر اروپایی انجام داده است.

این شرکت از سال ۱۳۹۲با احداث و راه اندازی کارخانه خط تولید فوم عایق سرد(Cold Insulation)  در ایران، نیاز استراتژیک پالایشگاه‎ها و سایت های پتروشیمی را طبق اسپک شرکت TOTAL و استاندارد ASTM  تأمین نموده است.

در سال ۱۳۹۷ با بومی سازی و تولید داخلی محصول پوشش مقاوم به حریق بخش ساختمان با نام تجاری THERMOGAP در منطقه ویژه اقتصادی شیراز و پشت سرگذاشتن تست های لازم در آزمایشگاه Efectis موفق به اخذ گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گردید.

در ادامه محصول پوشش ضد حریق بخش نفت، گاز و پتروشیمی در سال ۱۳۹۸ با نام تجاری  THERMOGAP-H  تولید و با گذراندن موفقیت آمیز آزمونهای تخصصی در آزمایشگاه گروه مترا روانه بازار شده است.

در سال ۱۳۹۸، گروه مهندسی بتا موفق به اخذ نمایندگی انحصاری جهت تامین، نصب و راه اندازی انواع آسانسورهای ساختمانی و پله برقی با همکاری کمپانی DOPPLER یونان طبق استاندارد EN81 شده است و همچنین طبق قرارداد شریک تجاری به فرم Joint Venture با این کمپانی در حال راه اندازی کارخانه جهت تولید موتور و تابلو فرمان در ایران می باشد. هدف  این شرکت انتقال برترین دانش و تکنولوژی روز دنیا در زمینه آسانسور، پله برقی و دربهای اتوماتیک با اولویت ایمنی، کیفیت و زیبایی می‎باشد که در این راستا با بهره گیری از دانش و تجربه تیم مهندسین مجرب در امر مشاوره فنی، طراحی، تولید، تأمین، نصب و راه ‎اندازی، پشتیبانی، خدمات پس از فروش در جهت کسب رضایت مشتری گام بر می دارد.

شرکای تجاری: